Navigation Menu+

Zaufaj medycynie estetycznej

Na co pozwala nam medycyna estetyczna? Ta gałąź sztuki lekarskiej pozwala w przenośni zatrzymać czas. Jak doskonale wiemy, upływ czasu jest nieubłagany, jak również skutki fizjologiczne tego procesu. Nasz organizm się starzeje i jest co proces całkowicie poprawny i pożądany, gdyby nie starzenie, najprawdopodobniej w wieku 25 lat cierpielibyśmy na rozliczne nowotwory złośliwe, które w krótkim czasie by nas uśmierciły.

Postaw na seksapil

Warto jest jednak przeciwstawić się morfologicznym następstwom starzenia, które są prosta konsekwencją faktu, że nasze komórki przestają się dzielić. Utrata możliwości proliferacyjnych sprawia, że wygląd naszej skóry znacząco się pogarsza. Można jednak w sposób łagodny stymulować nawet starsze komórki do prowadzenia bezpiecznych podziałów i produkcji podstawowych składników skórnych takich jak kolagen, elastyna, czy keratyna.

Medycyna estetyczna korzysta w tym celu z technologii laserowych oraz komórek o bardzo szerokim spektrum różnicowania, które potocznie zwane są komórkami macierzystymi. Otwiera to przed nami zupełnie nowe możliwości.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *