Navigation Menu+

Zadbajmy o Kraków

zadbajmy o KrakówNależy zadbać o przyszłość Krakowa w adekwatny do tego sposób, zarówno pod względem rewitalizacji miasta czyli w dalszym ciągu realizowaniu projektu nader ważnego z adekwatnego punktu widzenia, jak i na wielu innych płaszczyznach.

Oczywiście ożywienie gospodarcze, zagwarantowanie pracy ludziom młodym oraz stworzenie optymalnej strefy gospodarczej wraz z dalszym ograniczeniem smogu to główne jak nie najważniejsze założenia. Ogromny postęp poczyniono we wspomnianej sferze gospodarczej, nie od dziś mówi się o pojawieniu się nowych inwestorów jacy jeszcze bardziej zainteresują się możliwościami oferowanymi przez to miasto.

Zrób to po ludzku

Ciekawie prezentuje się również kultura, rozrywka oraz sport w tym mieście, Kraków stara się także o zachowanie specyficznej charakterystyki owej aglomeracji oraz promuje się w zakresie czysto turystycznym. Z drugiej jednak strony jest jeszcze wiele spraw, projektów, zadań oraz koncepcji jakie wymagają nie tylko poprawy ale przede wszystkim natychmiastowego działania za nim nie jest jeszcze zdecydowanie za późno.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *