Navigation Menu+

Polub Kraków

krk_cracow-1-1590209Kraków to fenomenalne miejsce, do którego powraca się nieraz. Ten ośrodek jest cechą charakterystyczną naszego kraju na całym globie. Nic dziwnego – to miasto jest niepowtarzalne.

Kraków to najważniejszy ośrodek Małopolski. Leży na rozstajach ważnych tras kolejowych i samochodowych. Nie trudno więc tu nie dotrzeć z każdego zaułka Polski, a nawet z Europy dzięki krakowskiemu portowi lotniczemu.

Wyjątkowa aura naszego miasta ciągnie jak magnes, szczególnie odczuwalne to jest na krakowskim Rynku, dlatego każdy obieżyświat wraca tu nieraz, a z każdym przyjazdem dostrzega coś nowego.

Gród Kraka to szczególnie miasto turystów i to oni tworzą tutaj ten bez porównania nastrój, co więcej to ośrodek rozrywki i zabawy. Ale jakkolwiek nowoczesny duch unosi się nad Krakowem, zamierzchłe czasy i ogromna przeszłość ogarnia w całości i jest napotykana na każdym kroku.

Aby to dostrzec, warto przespacerować się najbardziej znaną trasą w tym mieście – Drogą Królewską, biegnącą od przez Stare Miasto.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *