Navigation Menu+

Czyste samochody

Stacje benzynowe stały się teraz miejscami, w których można załatwić praktycznie wszystko, bynajmniej nie tylko tankowanie samochodu, ale również kosmetykę i auto detailing.

W Krakowie już sporo jest takich miejsc

Często na stacjach są otwarte sklepy spożywcze, jako jedyne w okolicy, gdy wszystkie inne z racji świąt są pozamykane. Także w tym miejscu są bezdotykowe myjnie samochodowe, można więc na szybko doprowadzić swój samochód do stanu używalności i spowodować, że znowu będzie on czysty.

Piękna kobieta uprawiająca auto detailing

Mało tego. Istnieją już plany, aby na większych stacjach benzynowych robić nawet warsztaty zajmujące się właśnie auto detailingiem, dzięki czemu szybko w takich miejscach samochód będzie można nie tylko umyć, ale również odnowić jego wygląd.

Czyli to potwierdza tezę, że za jednym zamachem można na stacji załatwić wiele spraw, nie tylko związanych z samochodem. Detailing samochodów w Krakowie stoi otworem, aby odnowić sobie samochód. Także kompresory powietrza czekają po to, żeby móc napompować opony, jeśli jest w nich zbyt małe ciśnienie.

Okazuje się więc, że w tym wszystkim

Tankowanie paliwa stało się tylko jedną z wielu czynności, nie zawsze najważniejszą i tą, po którą udajemy się na stację. Często będą to właśnie warsztaty czyszczenia i autodetailingu, ponieważ samochód raz na jakiś czas trzeba przecież przemyć, aby nie wyglądał on zbyt brudno.

W tym celu automyjnie bezdotykowe wydają się być najlepszym pomysłem, bo przecież dzięki nim ten proces będzie zautomatyzowany i nie zajmie nam zbyt dużo czasu. Jednak prawdziwy detailing samochodu należy wykonać ręcznie, o czym każdy w Krakowie wie. A przy okazji można załatwić wiele różnych spraw.

Chociażby zatankować, czy nawet zrobić większe zakupy artykułów spożywczych, jeśli inne sklepy są w tym momencie zamknięte.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *